Warsztaty Onamato
Lista
Warsztaty dla firm
Szukasz ciekawego pomysłu na integrację swojego zespołu? Oczekujesz wyjątkowych zajęć artystycznych? Koniecznie zajrzyj do Onamato!
EKO warsztaty
Wyzwólmy twórczą energię - uczmy dzieci kreatywności, uczmy je wykorzystywać wszystkie napotkane materiały.
Warsztaty z cynkorytu dla szkół
Zapraszamy do współpracy szkoły podstawowe, gimnazja oraz licea. Przygotowaliśmy twórczy program w zakresie grafiki, umożliwiający odkrycie tej wyjątkowej, acz odchodzącej już w zapomnienie sztuki.
Warsztaty z linorytu dla szkół
Zapraszamy do współpracy szkoły podstawowe, gimnazja oraz licea. Podczas warsztatów uczniowie będą mogli zaprojektować oryginalne grafiki na papierze, koszulkach, torbach czy okładkach na zeszyty.
Wykłady z grafiki warsztatowej dla grup szkolnych
Serdecznie zapraszamy do współpracy szkoły. Organizujemy wykłady dla klas gimnazjalnych i licealnych, podczas których uczniowie mają szansę zgłębić tajniki grafiki warsztatowej. Wykład prowadzi mgr. sztuki ze specjalnością - grafika warsztatowa - Aleksandra Dyras
Warsztaty artystyczne dla dzieci 3-9 lat
Warsztaty artystyczne to niesamowita przygoda! Zajęcia uczą, bawią, inspirują do działania i uwalniają pozytywne emocje. Każdy uczestnik ma okazję poczuć się małym artystą! Terminy: czwartki w godz. 17:15-18:45
Warsztaty z grafiki artystycznej dla każdego
Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą twórczo spędzić czas i nie boją się wziąć dłuta do ręki na... WARSZTATY Z GRAFIKI ARTYSTYCZNEJ DLA KAŻDEGO!