Nasi Artyści
Amelia Chwałek
Urodzona w Tarnowie. Absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz studentka Grafiki na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Jessica Czajkowska
Urodzona w 1989 roku w Rockford (USA). Ukończyła z wyróżnieniem Państwowe Liceum Plastyczne w Krakowie. Studiuje na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie. Dziedziną Jej zainteresowań jest malarstwo, rysunek, grafika artystyczna, projektowanie. Brała udział w licznych wystawach. Mieszka i tworzy w Krakowie.
Aleksandra Dyras
Absolwentka Wydziału Grafiki na krakowskiej ASP. Prowadzi Galerię Sztuki ONAMATO. Jest także nauczycielem oraz współzałożycielem Szkoły Malarstwa i Rysunku ONAMATO. W zimie instruktorka narciarstwa.
Daria Gałczyńska
Zajmuje się grafiką warsztatową i malarstwem. W swoich pracach często posługuje się motywami animalistycznymi. Obecnie studiuje na Wydziale sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku Grafika. Ukończyła również studia na powyższej uczelni na kierunku Edukacja Artystyczna.
Magdalena Gawlik - Łęcka
Studentka V roku Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Na co dzień zajmuje się grafiką projektową, w szczególności formami reklamowymi oraz projektowaniem książek.
Bartosz Kaproń
Urodzony w Krakowie w 1985r. Obecnie student Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Grafiki.
Barbara Karpiel
Urodzona 1 marca 1988 roku w Nowym Sączu. W latach 2007-2009 studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w pracowni Malarstwa prof. Wiesława Szamborskiego oraz pracowni Rysunku prof. Marka Wyrzykowskiego.
Monika Łuczkiewicz
Absolwentka krakowskiej ASP. Obroniła dyplom w pracowni Profesora Sprychy. W swoich pracach wykorzystuje motyw mglistego pejzażu. Sennego, mrocznego, niepokojącego dodając drobne, kontrastowe dominanty. Obecnie pracuje jako grafik i operator DTG.
Elżbieta Merta
Urodzona w 1987r. w Sosnowcu. Ukończyła Liceum Plastyczne w Dąbrowie Górniczej. Absolwentka Wydziału Grafiki na krakowskiej ASP. W 2012 roku obroniła dyplom w Pracowni Projektowania Książki pod kierunkiem prof. Doroty Ogonowskiej. Zajmuję się grafiką, ilustracją, malarstwem i rysunkiem.
Magdalena Sawicka
Magdalena Katarzyna Beatrycze Sawicka urodziła się 8 marca 1990 roku w Lublinie. Od najmłodszych lat interesowały ją sztuki wizualne, w okresie szkoły podstawowej zaczęła uczęszczać na kółka plastyczne, gdzie wykonywała swoje pierwsze prace i konfrontowała je z pracami innych, w podobnej grupie wiekowej, wygrywając spore liczby konkursów.
Joanna Styrylska-Gałażyn
Urodzona w Katowicach w 1980 roku. Mieszka i pracuje w Nowej Hucie, Absolwentka ASP Kraków, Wydział Grafiki (2006) oraz Wydział Pedagogiki (2008), Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki oraz Prezydenta Miasta Krakowa.
Dariusz Vasina
Urodzony w 1964 roku w Krakowie rysownik, malarz, grafik. Niepoprawny wielbiciel komiksu i filmu. Brał udział w ponad siedemdzięsieciu wystawach.
Katarzyna Wojdyła
Urodzona w 1984 r. w Jaśle. W 2009 roku ukończyła Wydział Grafiki i Sztuki Mediów na ASP we Wrocławiu. Zajmuje się grafiką artystyczną i projektowaniem graficznym, współpracuje z grupą artystyczną SILNIA. Pracuje w tradycyjnych technikach wklęsłodrukowych oraz linorycie.