Nasi Artyści
Karolina Drygała
Karolina Drygała - urodzona 11 stycznia 1994r. Obecnie studentka III roku Edukacji Artystycznej i II roku Malarstwa na wydziale malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się malarstwem figuratywnym w technice olejnej.
Aleksandra Dyras
Absolwentka Wydziału Grafiki na krakowskiej ASP. Prowadzi Galerię Sztuki ONAMATO. Jest także nauczycielem oraz współzałożycielem Szkoły Malarstwa i Rysunku ONAMATO. W zimie instruktorka narciarstwa.
Karolina Fyda
Studentka na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Tworzy przede wszystkim w technice olejnej oraz akwareli. Główną jej inspiracją do tworzenia jest barwa. Tematyka prac skupia się głównie wokół pejzażu i człowieka.
Barbara Karpiel
Urodzona 1 marca 1988 roku w Nowym Sączu. W latach 2007-2009 studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w pracowni Malarstwa prof. Wiesława Szamborskiego oraz pracowni Rysunku prof. Marka Wyrzykowskiego.
Alicja Kot
Alicja Kot urodzona w 1992r. w Krakowie. W latach 2011 – 2014r. studiowała na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W 2014r. uzyskała dyplom licencjacki w Pracowni Rozwoju Nowego Produktu pod kierunkiem mgr Pawła Mikosza i dr hab. Marka Liskiewicza.
Marcelina Kurek
Marcelina Kurek - urodziła się w 1994 roku w Limanowej. Obecnie jest studentką I roku studiów magisterskich Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Paulina Żmuda
Paulina Żmuda - absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, zarówno w kraju jak i zagranicą.
Adam Melnyczuk
Urodzony w 1993 r. w Szczebrzeszynie. Absolwent Liceum Plastycznego w Zamościu. Obecnie student IV roku Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Najczęściej pracuje w technice olejnej, tempery żółtkowej oraz monot
Elżbieta Merta
Urodzona w 1987r. w Sosnowcu. Ukończyła Liceum Plastyczne w Dąbrowie Górniczej. Absolwentka Wydziału Grafiki na krakowskiej ASP. W 2012 roku obroniła dyplom w Pracowni Projektowania Książki pod kierunkiem prof. Doroty Ogonowskiej. Zajmuję się grafiką, ilustracją, malarstwem i rysunkiem.
Magdalena Sawicka
Magdalena Katarzyna Beatrycze Sawicka urodziła się 8 marca 1990 roku w Lublinie. Od najmłodszych lat interesowały ją sztuki wizualne, w okresie szkoły podstawowej zaczęła uczęszczać na kółka plastyczne, gdzie wykonywała swoje pierwsze prace i konfrontowała je z pracami innych, w podobnej grupie wiekowej, wygrywając spore liczby konkursów.
Magdalena Urban
Urodzona w 1985 roku w Krakowie. Jako osoba niesłysząca ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w 2005 roku. Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzejewskiego. Uzyskała dyplom z wyróżnieniem (licencjat) w pracowni malarstwa dr hab. S. Batrucha na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych w 2010 roku.
Anna Wardęga
Katarzyna Wojdyła
Urodzona w 1984 r. w Jaśle. W 2009 roku ukończyła Wydział Grafiki i Sztuki Mediów na ASP we Wrocławiu. Zajmuje się grafiką artystyczną i projektowaniem graficznym, współpracuje z grupą artystyczną SILNIA. Pracuje w tradycyjnych technikach wklęsłodrukowych oraz linorycie.